13 Kasım 2017 Pazartesi

Bernard Cornwell Cehennem Savaşçıları Kutsal Kasenin Peşinde Pdf İndir


Tarihi bir roman türünde olan Bernard Cornwell Cehennem Savaşçıları 2 Kutsal Kasenin Peşinde Pdf İndir, okurken büyüleneceğiniz bir konuya sahip olmasıyla her geçen gün daha da ünlenmektedir. Eserin ana teması hayatını devam ettirebilmek için kocaman bir imparatorluğun yöneticisi kral da dahil olmak üzere pek çok kişinin yapacakları fedakarlılardır. Bu eseri okumadan önce serinin 1. kitabını temin ederek okumanızda fayda olacaktır. Daha sonra ise 2. kitap olarak bu eseri okumanız gerekecek. Bernard Cornwell Cehennem Savaşçıları 2 Kutsal Kasenin Peşinde E-Kitap İndir ve EPub İndir seçeneklerimizi mutlaka değerlendirmenizi öneriyoruz.

Cehennem Savaşçıları Kutsal Kasenin Peşinde Arka Kapak Yazısı

Kutsal Kâse’nin Peşinde üçlemesinin ikinci kitabında, Bernard Cornwell ilk kitabı okuyanları hayal kırıklığına uğratmayarak kahramanları yeni serüvenlerlerle karşımıza çıkarıyor.
Crécy Savaşında hayatta kalmayı başaran Hooktonlu Thomas, babasının gizemli hazinesini bulması için Kral tarafından göreve çıkarılır. Söylentilere göre bu hazine Hıristiyanlık âleminin en büyük miti olan Kutsal Kâse’dir. Fakat Thomas bu hazineyi ele geçirmeye çalışan tek kişi değildi. Rakipleri onu durdurmak ve 'Kutsal Kase’yi bulabilmek için her türlü kıyımı yapmaya hazırdı.
Şimdi artık, Kutsal Kâse’nin gizemini bildiğine inanılan, Thomas’ın babasının katili ve aynı zamanda Thomas’ın kuzeni ve düşmanı olan Astarac Kontu, Vexilleli Guy ile yüzleşme zamanıydı.
Baskı Yılı: 2009
Sayfa Sayısı : 444
Cehennem Savaşçıları Kutsal Kasenin Peşinde PDF İndir
Sonraki
Sonraki
BENZER YAZILAR

0 yorum: