19 Ekim 2017 Perşembe

Sıla Gençoğlu Anlatsam Geçer Mi Pdf İndir ve Oku

Son zamanların en popüler şiir kitaplarından biri olarak bilinen Sıla Gençoğlu Anlatsam Geçer Mi yapıtını pdf indir alternatiflerimizle kütüphanelerinizin en güzel yerine kazandırabilirsiniz. Bu eser duygusallıta hat safhara çıkmaktadır. İçerisindeki yoğun hislerden eminiz ki sizler de nasibinizi fazlasıyla alacaksınız. Her kelime, her cümle sizi kalbinizden vuracak... Sıla Gençoğlu Anlatsam Geçer Mi eseri e kitap indir ve e pub indir linklerimizle siz değerli ziyaretçilerimize sunulmuştur.
Not: Sitemizde bulunan tüm kitaplar internet ortamında çoğaltılmış olan kitaplardan alıntıdır. Pdf İndir, E-Kitap İndir ve EPub İndir linklerimizde herhangibi bir sorunla karşılaşırsanız bizlere bildirmeyi lütfen unutmayınız.

Anlatsam Gerçer Mi Arka Kapak Yazısı

Her şeyi bırakmaktan korkuyorum kum yığını gibi unutulmuş bir arazide atlanmaktan camlara çıkmış ellerimin izi imdattan mı bi alev yükseliyor odalardan gece ilerleyince sesleniyor duygular cümleden muaf başa gelen bu diyorum kurduğum doğrudur içimdeki var gücüyle koşuyor sona sormuyor bana aklında kim olduğum...
Sayfa Sayısı : 164
İlk Baskı Yılı : 2017
Sonraki
Sonraki
BENZER YAZILAR

0 yorum: