19 Ekim 2017 Perşembe

Sergio F. Bambaren Yunus Bir Hayalperestin Öyküsü Pdf İndir

Dünyada 10 milyondan fazla satan Sergio F. Bambaren Yunus Bir Hayalperestin Öyküsü eserini pdf indir ve oku seçeneklerimizle temin etmek istediğinizin farkındayız. Öyle ki sade bir dile sahip olan bu kitap vermiş olduğu toplumsal mesaj ile kısa zamanda sizlerin de ilgisini çekecektir. Kitabın hikayesinin güçlü, yazarın kalemindeki his ve çok daha fazlası için eserin ilk sayfasını çevirin ve bir an önce okumaya başlayınız. Sergio F. Bambaren Yunus Bir Hayalperestin Öyküsü eseri ekitap indir ve epub indir ile sizlerle...
Not: Sitemizde bulunan tüm kitaplar internet ortamında çoğaltılmış olan kitaplardan alıntıdır. Pdf İndir, E-Kitap İndir ve EPub İndir linklerimizde herhangibi bir sorunla karşılaşırsanız bizlere bildirmeyi lütfen unutmayınız.

Yunus Arka Kapak Yazısı

"Yunus, içimizdeki hayalperesti uyandıran harika bir kitap. Küçük Prens gibi yalın bir dille yazılmış, ancak her yaştan insanı büyüleyecek güçlü ve esin veren bir mesaj içeriyor."- Louise L. Hay Yaşam yolculuğunda, kaderimizi belirleyen kalbimizin arzusudur. Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca harekete geçmekle kalmayıp hayal de kurmalı, yalnızca plan yapmakla kalmayıp bunların gerçekleşeceğine de inanmalıyız. Yunus, cesaretin, kendi sınırlarımıza ve korkularımıza karşı verdiğimiz mücadelenin öyküsüdür. Bize yaşamda gözümüzün görebildiğinden fazlasının, yalnızca kendi kurallarımıza uymakla keşfedebileceğimiz şeylerin olduğunu anımsatır. Bu, bu dünyadaki sihri, çok sık unuttuğumuz sihri ortaya çıkaran bir umut öyküsüdür. Öyleyse hayallerinizin peşinden gidin. İçinizdeki sesi dinleyin ve Yunus Daniel'ın sizi tüm zamanların en büyülü yolculuğuna -kendi kaderinizi gerçekleştirme arayışına çıkarmasına izin verin. Hem gençler hem de yetişkinler için çok güzel bir öykü!
Sayfa Sayısı: 96
Baskı Yılı: 2010
Sonraki
Sonraki
BENZER YAZILAR

0 yorum: