29 Ekim 2017 Pazar

Paulo Coelho Elif Pdf İndir ve Oku

Paulo Coelho Elif Pdf İndir ve E-Kitap İndir alternatiflerimiz siz değerli ziyaretçilerimizle... Bu kitabı okumak sizler için büyük bir ayrıcalık olacaktır. Eserin sade anlatımı ve başarılı kurgusu sizleri derinden etkileyecektir. Bu kitap dünya edebiyatının çok değerli parçalarından biri olmuştur. Okurken kendinizi fazlasıyla duygusal hissedebilirsiniz. Aynı zamanda ondan öğreneceğiniz pek çok şey olacağından emin olabilirsiniz. Paulo Coelho Elif eseri EPub İndirme linkleriyle siz değerli ziyaretçilerimizle..
Not: Sitemizde yer alan kitap istek bölümünden yeni kitapların pdf indir, e kitap indir ve epub indir lnklerini talep edebilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz..

Elif Arka Kapak Yazısı

"Hilal'e isminin anlamını sordu; Türkçede ayın ilk günlerinde aldığı yay biçimi demektir. Ülkemin bayrağında da vardır hilal..."Elif'in başkahramanı dünyaca meşhur yazar Paulo Coelho, bir süredir bilgelik yolunda gelişmesinin durduğunu hissetmektedir. Belki de yapması gereken tek şey, esrarengiz ustası J.nin tavsiyesine uyup, "Gönlünün onu çektiği yere," gitmektir.... Rastlantılar Coelho'yu Rusya'ya savurur. 9288 kilometrelik yolu, bu uçsuz bucaksız ülkeyi, baştan sona trenle kat etmeye karar verir. Daha ilk durağından itibaren manevi bir arayışa dönüşen bu yolculukta ona üç kişi eşlik eder: Bir Tao ustası, Rus yayıncısı ve en ilginci, yetenekli bir keman virtüözü olan, sıra dışı genç bir Türk kadını; Hilal... Coelho, son romanı Elif'le, bir kez daha hayatı güzelleştiren hazineleri ve mucizeleri kutluyor. Zamanın, mekânın, yaşadığımız başka hayatların dışında bir yerde, katıksız "aşk"ın peşinde, ruhun upuzun yolunu kat ediyor. Ama bu kez, bizlere çok tanıdık gelen duraklardan geçerek... "Coelho'nun kitapları, milyonların hayatına büyü katıyor." London Times
Sayfa Sayısı: 256
Baskı Yılı: 2015
Sonraki
Sonraki
BENZER YAZILAR

0 yorum: