23 Ekim 2017 Pazartesi

Paulo Coelho Aldatmak Pdf ve E-Kitap İndir

Emrah İmre tarafından dilimize kazandırılan Paulo Coelho Aldatmak kitabı pdf indir ve e kitap indir formatlarıyla siz değerli ziyaretçilerimize sunulmmuştur. Yazar her zaman olduğu gibi yine harika ötesi anlatımıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Onun dilinden ve zekasından etkilenmeyen neredeyse hiç bir kitap sever yoktur. Bu romanı okuduğunuzda büyüleneceksiniz. Şüphesiz ki mükemmel bir Coelho romanı sizleri beklemektedir. Paulo Coelho Aldatmak eserini epub indir linkimizle temin edebilirsiniz.
 Not: Bu kitabı www.ekitapindir.net adresi üzerinden pdf indir, ekitap indir ve epub indir seçenekleriyle okuyabilirsiniz. Eminiz ki bu yapıtı da keyifle okuyacaksınız.

Aldatmak Arka Kapak Yazısı

... yaşadığım sokak, sokak lambaları, şu an içinde bulunduğum ev, salondaki mobilyalar, bir gün hepsi ortadan kaybolacak... tıpkı bedenim gibi. Ama bir şey var ki kâinatın ruhunda iz bırakacak: sevgim. Linda ayrıcalıklı bir yaşama sahip olduğunun bilincinde. Yine de her sabah yeni bir güne açtığı gözlerini hemen kapayası geliyor. Arkadaşları ilaç kullanmasını öneriyor. Oysa Linda'nın istediği hissizleşmek değil, yaşadığını hissetmek... Çünkü yaşamak sevmektir. Paulo Coelho Aldatmak'ta diğer kitaplarından farklı olarak kışkırtıcı, tene dokunan ve tutku dolu bir hikâyeyle çıkıyor okurun karşısına. Her şeyin mümkünmüş gibi sunulduğu bir dünyada, imkânsız aşkın izini sürüyor. Ruhun kuytularında kaybolmaya çekinmeden... Ne de olsa bazen kim olduğumuzu bulmamız için kendimizi kaybetmemiz gerekir.
Sayfa Sayısı: 275
Baskı Yılı: 2014
Sonraki
Sonraki
BENZER YAZILAR

0 yorum: