29 Ekim 2017 Pazar

Ken Grimwood Sil Baştan Pdf Kitap İndir

Ken Grimwood Sil Baştan Pdf İndir seçeneklerimiz www.ekitapindir.net sitemizde sizler için yayında ! Hayatınızı tekrar, tekrar ve tekrar yaşamak zorunda kalsaydınız, geçmişte yaptığınız hataları yeniden tekrarlar mıydınız ? Geçmişteki hatalarınız sizlerin hayatını bu zamana kadar nasıl etkiledi ? Hatalarınızdan kurtulmak mı istersiniz yoksa onlar sizler için birer tecrübe olarak kalmalı mı ? Bu eseri muhakkak okumanızı öneriyoruz. Eminiz ki çok ama çok seveceksiniz. Ken Grimwood Sil Baştan E-Kitap İndir alternatiflerimiz sizlerle...
Not: Sitemizde yer alan kitap istek bölümünden yeni kitapların pdf indir, e kitap indir ve epub indir lnklerini talep edebilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz..

Sil Baştan Arka Kapak Yazısı

Ken Grimwood'un sıradışı eseri Sil Baştan, zihninize şu soruyu kazıyor: Geçmişte yapmış olduğunuz hataları bilerek hayatınızı tekrar, tekrar ve tekrar yaşamak zorunda kalsaydınız ne yapardınız?
43 yaşındaki Jeff Winston bu şansı birkaç kez elde eder. Heyecanını yitirdiği evliliği ile geleceği olmayan işi arasında sıkışıp kalmıştır ve hiç beklenmedik bir anda ölüverir. Tekrar hayata gözlerini açtığında ise takvimler 1963 yılını göstermektedir. O sabah 18 yaşında, üniversite yatakhanesinin duvarlarına bakarak uyanır. Her şey eskisi gibidir... tek bir fark dışında: Jeff geleceği avcunun içi gibi bilmektedir. Futbol ligi final maçlarından at yarışlarına kadar kimin kazanacağını, Wall Street'te köşeyi dönmek için hangi şirketlere yatırım yapmak gerektiğini... Yalnız, bilmediği bir şey vardır: Neden hayatını sil baştan yaşamak zorundadır? Sevdiği her şeyi ve herkesi kazanıp kaybetmeye daha ne kadar devam edecektir? Birçok dile çevrilen ve listeleri alt üst eden Sil Baştan hayatın karmaşık döngüsünü sorgularken hayal gücünüzü de sonuna kadar zorluyor.
Sayfa Sayısı: 370
Baskı Yılı: 2010
Sonraki
Sonraki
BENZER YAZILAR

0 yorum: