23 Ekim 2017 Pazartesi

Jan-Philipp Sendker Her Kalp Kendi Şarkısını Söyler Ve Yalnızca Diğer Yarımız O Sesi Duyar Pdf İndir

Dillerden düşmek bilmeyen Jan-Philipp Sendker Her Kalp Kendi Şarkısını Söyler Ve Yalnızca Diğer Yarımız O Sesi Duyar eserini pdf indir ve e kitap indir linkleriyle kütüphanelerinize kazandırabilir ve okuyabilirsiniz. Bu eserin tarzı romantiktir. Anlatımın derinliği en çok konuşulan yönlerinden biri olarak bilinmektedir. Aynı zamanda başarısı ile Uluslararası Bestseller Ödülü'nün de sahibi olmaya hak kazanmıştır. Eğer kusursuz bir roman okumak istiyorsanız Jan-Philipp Sendker Her Kalp Kendi Şarkısını Söyler Ve Yalnızca Diğer Yarımız O Sesi Duyar eserini epub formatında indirebilirsiniz.
Not: Bu kitabı www.ekitapindir.net adresi üzerinden pdf indir, ekitap indir ve epub indir seçenekleriyle okuyabilirsiniz. Eminiz ki bu yapıtı da keyifle okuyacaksınız.

Her Kalp Kendi Şarkısını Söyler Pdf Tanıtımı

Amerika, Almanya, İtalya, İspanya, Hollanda, Japonya, Sırbistan, İsrail ve Hırvatistan'da sadece, okuyanların birbirlerine tavsiyesiyle yüz binlerce sattı, en çok konuşulan kitaplardan biri oldu.Başarılı ve ünlü bir avukat olan babası tam da Julia'nın fakülteden mezun olduğu günün ertesi sabahı ardında hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolur. Birkaç yıl sonra ise annesi şans eseri bulmacanın bir parçasını bulacaktır - Mi Mi adlı gizemli bir kadına 40 yıl önce yazılmış ama gönderilmemiş bir mektup. Babasının geçmişindeki gizemi çözme isteğiyle Julia kariyerini ve önünde onu bekleyen hayatı bir kenara koyar ve Mi Mi'nin bir zamanlar yaşamış olduğu yere gider. Yolculuğu onu doğunun esrarengiz bir bölgesine, küçük bir dağ kasabasına götürür. Orada babasını tanıyan ve kendisi hakkında da inanılmaz şekilde bilgi sahibi olan bir adamla karşılaşır. Merakına teslim olarak onunla her öğleden sonrası buluşup ondan babasının gençliği hakkında şaşırtıcı hikayeler dinler - çocukken kör olmuş, manastırda yetiştirilmiş ve hepsinden öte oralı bir kıza delice bir tutku beslemiştir.
Sayfa Sayısı: 312
Baskı Yılı: 2013
Sonraki
Sonraki
BENZER YAZILAR

0 yorum: