18 Ekim 2017 Çarşamba

George R. R. Martin Taht Oyunları Pdf İndir ve Oku

Dizisi de çekilen ve büyük takdir gören George R. R. Martin Taht Oyunları kitabını pdf indir ve e kitap indir formatında okurken, kendinizi hikayenin akışına delicesine kaptıracaksınız. Stark ailesinin her bir üyesi sanki sizden biriymiş gibi hissetmeniz olasıdır. Özellikle de John Snow karakteri genç kızları büyüleyecek özellikleri barındırmaktadır. Romanın tamamı 850 sayfadan oluşmaktadır. Çok seveceğiniz bir eser olacağından emin olabilirsiniz.George R. R. Martin Taht Oyunları eseri e pub indir linkleriyle sizlerle...
Not: Bu kitabı pdf indir, e kitap indir ve e pub indir seçeneklerimizle online kütüphanelerinize kazandırabilirsiniz. Yapıtı okuduktan sonra fikrinizi yorum olarak bildirmeyi lütfen unutmayınız.

Taht Oyunları Arka Kapak Yazısı

Yazların on yıllar, kışların bir insan ömrü sürebildiği diyarda, dehşetli ve soğuk zamanlar yaklaşmaktadır. Kışyarı'nın kuzeyindeki buzul topraklarda, Yedi Krallık'ı koruyan Sur'un ötesinde tehditkâr doğaüstü güçler toplanmaktadır. Savaşın tam ortasında, doğdukları topraklar kadar sert, boyun eğmez Starklar vardır. Acımasız soğuğun hüküm sürdüğü kuzeyden, uzak güneydeki sıcak zevk yurduna uzanan, leydiler, lordlar, savaşçılar, büyücüler ve katillerle dolu öykü, korkunç kehanetlerin işaret ettiği bir devirde başlamaktadır. Komplo, trajedi, ihanet, zafer ve dehşet dolu olayların ortasında Starklar'ın, dostlarının ve düşmanlarının kaderi bıçak sırtındadır. Hedef, en ölümcül savaş olan taht oyununda muzaffer olmaktır. George R. R. Martin türünün sınırlarını zorladığı Taht Oyunları ile bir şaheser ortaya koyuyor. Dünyanın dört bir yanındaki fantastik edebiyat okurlarını kesinlikle memnun edecek epik serinin ilk cildi gizem, entrika, aşk ve macera dolu sayfalarıyla büyülüyor.
Sayfa Sayısı: 850
Baskı Yılı: 2011
Sonraki
Sonraki
BENZER YAZILAR

0 yorum: