18 Ekim 2017 Çarşamba

Ernest Hemingway Yaşlı Adam ve Deniz Pdf İndir

Dünya klasikleri arasına girmeye aday Ernest Hemingway Yaşlı Adam ve Deniz kitabı pdf indir alternatifleriyle sitemizde hazır olarak bulunmaktadır. Bu kitap denizcilik alanında anlatmış olduğu etkileyici hikayesi ile kısa bir zaman diliminde büyük bir ün yakalamıştır. Okurken hem ufkunuz açılacak, hem de daha kültürel bir yaşama kavuşmuş olacaksınız. Hatta eminiz ki en çok sevdiğiniz kitaplar arasına bu eseri de koymanız muhtemeldir. Ernest Hemingway Yaşlı Adam ve Deniz eserini e kitap indir linklerimizle temin edebilirsiniz.
Not: Bu kitabı pdf indir, e kitap indir ve e pub indir seçeneklerimizle online kütüphanelerinize kazandırabilirsiniz. Yapıtı okuduktan sonra fikrinizi yorum olarak bildirmeyi lütfen unutmayınız.

Yaşlı Adam ve Deniz Arka Kapak Yazısı

Yaşlı Adam ve Deniz, HEMINGWAY'in en ölümsüz eserlerinden biridir. Yaşlı bir Kübalı balıkçının açık denizde Gulf Stream'e kapılmış olarak dev bir kılıçbalığıyla olan can yakıcı mücadelesini son derece sade ve kuvvetli kelimelerle anlatır. Bu hikâyesiyle Hemingway, yenilgiye karşı cesaret, kayba karşı şahsi başarı temasını kendine has modern üslubuyla yeni baştan heykelleştirmiştir.
Sayfa Sayısı: 136
Baskı Yılı: 2006
Sonraki
Sonraki
BENZER YAZILAR

0 yorum: