23 Ekim 2017 Pazartesi

Craig Silvey Tanrı'nın Unutulan Çocukları Pdf İndir

Cesaret, korku, endişe ve çok daha fazlasını Craig Silvey Tanrı'nın Unutulan Çocukları eserini pdf indirerek kana kana hissedebilirsiniz.Roman yazarının çok genç olması, alanındaki ilgisi ve başarısı eminiz ki sizleri de mest edecektir. Markus Zusak'ında söylediği gibi bu eser mükemmellikten yetişkinliğe geçiş romanlarından biridir. Bu nedenle Craig Silvey Tanrı'nın Unutulan Çocukları eserini ekitap indir ve epub oku butonlarımızla temin ettiğinize asla pişman olmayacaksınız.
Not: Bu kitabı www.ekitapindir.net adresi üzerinden pdf indir, ekitap indir ve epub indir seçenekleriyle okuyabilirsiniz. Eminiz ki bu yapıtı da keyifle okuyacaksınız.

Tanrı'nın Unutulan Çocukları Arka Kapak Yazısı

Hayat bir piyangodur: Şanslı olan kazanır, şansızlar ise Tanrı'nın Unutulan Çocukları'dır... Tanrı'nın Unutulan Çocukları, yetişkinliğe adım atan iki çocuğun bir sırla başlayan muhteşem dostluğu üzerine yazılmış, etkileyici bir roman... Uzak bir ülkenin yazarı olan Craig Silvey'in çok sayıda ödül alan romanı Türk okuyucularıyla buluşuyor. Yayımlandığında Avustralya'da yoğun bir ilgiyle karşılaşan yazar, başarılı en genç yazarlar listesinde yer almayı başarmış bir isim. Tanrı'nın Unutulan Çocukları hem kurgusu hem de güçlü karakterleriyle okuyucuya bilmedikleri bir coğrafyanın edebi zevkini yaşatırken, dokunaklı bir dille sıradan yüzlerin ardına gizlenmiş birbirinden ilginç sırlar barındırıyor. Romanın başkarakterlerinden Jasper'ın, aynı okulda okuduğu Charlie'nin odasının penceresine bir gece yarısı gelmesiyle başlayan olaylar, başarılı ve merak uyandırıcı bir hikâyeyi de beraberinde getiriyor. Parçalanmış bir ailenin çocuğu olması nedeniyle kasabalılar tarafından hor görülüp dışlanan Jasper, korkunç bir olayın detaylarını tek güvendiği kişiyle, Charlie'yle paylaşır. O andan itibaren çocukluklarını bir kenara bırakmaya başlayan bu iki arkadaş, bu sırrın peşine düşerek toplumun önyargılarına, bağnazlıklarına ve ikiyüzlülüğüne ayna tutmaya başlarlar. İnsanların kendi kabuklarına çekildikleri bu küçük kasabada hayatın hem solgun hem de canlı anlarına tanıklık eden iki arkadaşın yaşadıklarını okurken, çocukluğunuzun masum yıllarını hatırlayacak, toplum tarafından kabul görülmenin ne anlama geldiğine bir çocuğun gözünden bakacaksınız.
Sayfa Sayısı: 448
Baskı Yılı: 2013
Sonraki
Sonraki
BENZER YAZILAR

0 yorum: