29 Ekim 2017 Pazar

Cengiz Aytmatov Cengiz Han'a Küsen Bulut Pdf İndir

Cengiz Aytmatov Cengiz Han'a Küsen Bulut Pdf İndir ve E-Kitap İndir alternatiflerimiz yayında ! Bu kitap uzun süredir okurların ilgisini çekmektedir. Özellikle de kahramanlık hikayeleri dinlemekten hoşlanan herkesin muhakkak temin etmesi gereken bir roman olduğunu söyleyebiliriz. Yapıt aslına bakıldığında tarihsel konularda da çok öenmli bilgiler vermektedir. Ondan hem çok şey öğrenecek, hem de kültürel anlamda kendinizi çok iyi geliştireceksiniz.
Not: Sitemizde yer alan kitap istek bölümünden yeni kitapların pdf indir, e kitap indir ve epub indir linklerini talep edebilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz...

Cengiz Han'a Küsen Bulut Arka Kapak Yazısı

Gün Olur Asra Bedel içerisinde yer alabilecek ancak Sovyet Rusya’nın dağılmasından sonra yayınlanabilen Stalinizmin ve totaliterliğin güçlü bir eleştirisi…  “Devletin çıkarlarından daha önemli ne olabilirdi? Bazıları insan hayatının önemli olduğunu sanıyorlardı... Ne laf ya! Devlet bir sobadır ve yakıtı da yalnız insandır. Yakılacak insan olmazsa soba söner. Sönen, yanmayan sobanın da hiçbir yararı yoktur. Ama öte yandan bu insanlar devlet olmadan yaşayamazlar: Sobayı tutuşturan, yakan onlardır. Sobayı yanar tutmakla görevli olanlar da ona yakıt temin etmeliydiler. Her şey buna bağlı.”
Sayfa Sayısı: 113
Baskı Yılı: 2015
Sonraki
Sonraki
BENZER YAZILAR

0 yorum: