29 Ekim 2017 Pazar

Becca Fitzpatrick Final Pdf İndir ve E-Kitap İndir

Merakla beklenen Becca Fitzpatrick Final Pdf İndir ve Oku seçeneklerimiz nihayet sizler için yeniden yayında ! Bu eseri okumadan önce sizlerle bir kaç bilgi paylaşmak istiyoruz. Öncelikle bu eserin bir seri olduğunu bilmenizi isteriz. Yapıt ise serinin 4. kitabıdır. Eğer hala serinin ilk iç eserini okumadıysanız bir an önce temin edip okumanızı öneririz. Çünkü buna bayılacaksınız. Becca Fitzpatrick Final E-Kitap İndir ve EPub İndir linklerimizi dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Keyifli okumalar diliyoruz.
Not: Sitemizde yer alan kitap istek bölümünden yeni kitapların pdf indir, e kitap indir ve epub indir linklerini talep edebilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz...

Final Arka Kapak Yazısı

Hush, Hush serisinin bu nefes kesici Final'inde kader ağlarını örüyor. Nora ve Patch tüm sorunların geride kaldığını düşünmektedir ve genç kız, kovulmuş meleğe karşı hissettiği sevgiden her zamankinden daha emindir. Kovulmuş melek olsun ya da olmasın hayatının aşkı odur. Kökenleri ve kaderleri, birbirlerine düşman olmalarını gerektirse de Nora, Patch'e sırtını dönmeyecektir fakat ikisi de son bir tehlikeyle yüzleşmek için güçlerini toplamalıdır. Hank ölmüştür ve istemeden de olsa Nefilim ırkının lideri olan Nora onun başlattığı işi bitirmek zorundadır. Bu da kovulmuş melekleri, yani Patch'i yok etmesi gerekeceği anlamına gelmektedir. Böyle bir şeyin olmasına asla izin vermeyeceğinden, Patch'le birlikte bir plan yapar. Amaçları savaşı daha başlamadan bitirmektir. Fakat bazen en iyi hesaplanan planlar bile ters gidebilmektedir. Nora yeni görevine alışmaya çalışırken hiç beklemediği bir şekilde, bağımlılık yapıcı bir güce kapılmaktan kendini alıkoyamaz. Savaş hatları çizilirken Nora ve Patch hangi tarafta yer alacaktır? Aralarındaki farklılıklarla yüzleşirken bunları ya görmezden gelecek ya da uğruna savaştıkları sevginin yok olmasına sebep olacaklardır. Nihayetinde aşkın bile üstesinden gelemeyeceği engeller yok mudur?
Sayfa Sayısı: 416
Baskı Yılı: 2014
Sonraki
Sonraki
BENZER YAZILAR

0 yorum: