18 Ekim 2017 Çarşamba

Becca Fitzpatrick Çığlık 2. Kitap Pdf Kitap İndir

Gerilim ve korku dolu bir roman olarak adından sıkça söz ettiren Becca Fitzpatrick Çığlık eseri pdf indir seçeneklerimizle sizlerle. Emin olun ki bu esere hayran kalacaksınız. O halde öncelikle romanın dil özelliklerinden söz edelim. Yapıt sade ve de akıcı bir dile sahiptir. Anlatımın duruluğu okurun hikayenin içerisinde girmesine vesile olacaktır. Romanın ana teması kadar yazarın karakterine verdiği özellikte bir hayli dikkat çekmektedir. Becca Fitzpatrick Çığlık 2. Kitabı e-kitap indir linkleriyle okunmaya hazırdır.
Not: Bu kitabı pdf indir, e kitap indir ve e pub indir seçeneklerimizle online kütüphanelerinize kazandırabilirsiniz. Yapıtı okuduktan sonra fikrinizi yorum olarak bildirmeyi lütfen unutmayınız.

Çığlık Arka Kapak Yazısı

OKURLARI TUTSAK EDEN BÜYÜK HEYECAN VE KEYİFLE OKUNAN FISILTI 2.KİTABI ÇIĞLIK'LA KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR… Nora Grey'in hayatı mükemmellikten hâlâ çok uzaktadır. Hayatına kastedilmiş olması hoş bir deneyim olmasa da en azından bu durumun içinden bir koruyucu melek sahibi olarak çıkmıştır. Gizemli, çekici ve muhteşem bir koruyucu melek. Ama Nora'nın hayatındaki yerine rağmen, Patch'in hareketleri kesinlikle meleksi değildir. Hatta her zamankinden daha anlaşılmaz görünmektedir; tabii bu mümkünse. Hayatındaki gerçeklerin ne olduğunu umutsuzca öğrenmek isteyen Nora, cevaplara ulaşabilmek için kendisini giderek tehlikeli hale gelen durumların içerisine sokar. Ama belki de bazı şeyler olduğu gibi bırakılmalıdır, zira gerçek, güven duyduğu her şeyi ve herkesi yok edebilir. "Yılın en ateşli serisi." -SUGAR MAGAZINE "Sürükleyici, heyecan verici bir kitap. Doğaüstü aşk hikâyelerinin hayranlarını kendine tutsak edecek." -PUBLISHERS WEEKLY
Sayfa Sayısı: 408
İlk Baskı Yılı : 2011
Sonraki
Sonraki
BENZER YAZILAR

0 yorum: