28 Ekim 2017 Cumartesi

Ayşe Kulin Kördüğüm Pdf İndir ve E-Kitap İndir

Ayşe Kulin Kördüğüm pdf indir ve e kitap indir linklerimizi dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Bu kitap duygusal temaya sahip olan muhteşem bir romandır. Bu nedenle okumadan önce mendillerinizi hazırlamanızı tavsiye ederiz. Öyle ki romanın ana isimlerinden biri olarak bilinen Gizem'in başına gelenler sizleri de derinden etkileyecektir. O, geçirdiği kaza sonucunda ne yazık ki hiç bir şey hatırlayamamaktadır. Fakat ilerleyen zaman içerisinde bu durum bir kördüğüme dönecektir.
Not: Sitemizde yer alan kitap istek bölümünden yeni kitapların pdf indir, e kitap indir ve epub indir lnklerini talep edebilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz..

Kördüğüm Arka Kapak Yazısı

“Hayatım, beni cehenneme savuran bir rüzgârla altüst olmuştu, böyle olmasında ne suçum ne de katkım vardı. Etrafımda neler dönüyor, bilmiyordum." Fakat tuhaf bir şekilde içinde bocaladığım çaresizlik duygusu giderek mücadele ruhuyla yer değiştiriyordu…” Esrarengiz bir kaza sonucu bellek kaybı yaşayan, bu nedenle  “Gizem” adıyla anılan genç kadının tek bir isteği vardır: kendi gerçeğine ulaşmak…Bir süre hastanede kaldıktan sonra özel bir kliniğe yatırılan Gizem, bu kapalı ortamda, hayal bile edemeyeceği travmalar yaşamış genç bir kadınla ve onunla özel olarak ilgilenen doktor Orhan’la ilişki kurar. Zamanla kendinde unutuşun o sımsıkı kilitli kapısını aralayacak gücü bulan Gizem, hatırladıklarıyla kumpaslar, entrikalar ve rastlantılarla örülü, Türkiye’de yaşanan bu karmaşık günleri de içine alan esaslı bir kasırgaya kapılmış gitmekte olduğunu görecektir. Kördüğüm, hayatının hassas bir evresinde, günümüzün acımasız çarkları arasına sıkışmış genç bir kadının yaşadıklarını çarpıcı bir “geri dönüş” hikayesiyle anlatıyor. Ayşe Kulin çok sevilen Kanadı Kırık Kuşlar’da olduğu gibi, ülkesinin çalkantıları ile sarsılan ama tutkularına da sorumluluklarına da sahip çıkan genç bir kadının ayakta kalma mücadelesini gözler önüne seriyor.
Sayfa Sayısı : 296
İlk Baskı Yılı : 2017
Sonraki
Sonraki
BENZER YAZILAR

0 yorum: