30 Ekim 2017 Pazartesi

Amin Maalouf Doğu'dan Uzakta Pdf İndir, Oku

Amin Maalouf Doğu'dan Uzakta Pdf İndir formatında sizlere sunulmuştur. Bu kitap tür olarak hem tarihi, hem siyasal hem de sosyal yönleri birlikte taşımaktadır. Yani dolu dolu bir kitap karşınızda duruyor. Doğu ülkelerinde yaşanan bazı durumlar ve bunların insanları nasıl etkilediği konusunda değinen yazarımız dokunaklı bir hikaye ile yine sizleri büyülemek konusunda çok büyük bir başarı yakalacak. Amin Maalouf Doğu'dan Uzakta E-Kitap İndir ve EPub İndir linklerimizi istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
Not: Çeviri romanlar arasında yer alan bu romanı ve diğer romanlarımızı pdf indir, ekitap indir, ve epub indir, oku alternatiflerimizle kütüphanelerinize kazandırabilirsiniz. İyi okumalar, keyifli zamanlar diliyoruz.

Doğu'dan Uzakta Arka Kapak Yazısı

Geçmiş... bıraktığın yerde mi hâlâ? Amin Maalouf'tan unutulmayacak bir "eve dönüş" romanı Amin Maalouf'un merakla beklenen yeni romanı Doğu'dan Uzakta, kaderin ve tarihin acımasızlığında terk ettikleri yurtlarına dönen bir grup arkadaşın hikâyesini anlatıyor. Doğu'dan Uzakta, bir yüzleşmenin romanı: Gençliklerinin en güzel dönemlerini bir arada geçiren, ülkelerinde patlak veren iç savaştan sonra farklı yerlere dağılan ve yıllar sonra, eski arkadaşlarından birinin cenazesi için tekrar ülkelerine dönen bir grup arkadaş... Açıkça belirtilmese de Lübnan İç Savaşı'nın getirdiği yıkımlara ve Ortadoğu coğrafyasının kültürel, tarihsel ve toplumsal sorunlarına dair çok çarpıcı gözlemlere de yer veren Doğu'dan Uzakta'da Maalouf, yine en iyi bildiği şeyi yapıyor: Doğu'yu anlatıyor. Tadımlık: "Yenikler her zaman kendilerini masum kurbanlar olarak göstermek eğilimindedirler. Ama bu gerçeğe tam uymaz, hiç de masum değildirler. Yenildikleri için suçludurlar. Kendi halklarına, kendi medeniyetlerine karşı suçludurlar. Sadece yöneticilerden değil, benden, senden, hepimizden bahsediyorum. Bugün tarihin mağluplarıysak, hem kendi gözümüzde hem de tüm dünyanın gözünde aşağılanmış durumdaysak, bu sadece başkalarının değil, öncelikle bizim suçumuzdur."
Sayfa Sayısı: 460
Baskı Yılı: 2016
Sonraki
Sonraki
BENZER YAZILAR

0 yorum: